Esperanza ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY NIGHTSHADE EGH470
Symbol: EGH470
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 41.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGH470
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 41.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Typ produktu | słuchawki z mikrofonem |
| Waga produktu | 360 g |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość | 1 |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Długość kabla | 2 m |
| Łączność radiowa | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 - 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Pasmo częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Maksymalna moc wejścia | 150 mW |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 195mm |
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl