Esperanza ESPERANZA ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY AVIATOR EGH5000
Symbol: EGH5000
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 38.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGH5000
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 38.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| LED RGB | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Tak |
| Złącze USB | USB 2.0 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Pasmo przenoszenia | 30 - 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Waga produktu | 312 g |
| Maksymalna moc wejścia | 150 mW |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 220mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Nie używać podczas ładowania.
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl