HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2040d (czarny)
Symbol: H2040d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 50.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2040d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 50.00
| Specyfikacja | |
| Virtual surround | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Długość kabla | 2,1 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Impedancja | 20 Ω |
| Materiały | Skóra |
| Materiały | Pianka |
| Szerokość | 114mm |
| Długość | 257mm |
| Wysokość | 207mm |
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.