VIEWSONIC Viewsonic VA VA3209-2K-MHD monitor komputerowy 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px Quad HD Czarny
Symbol: 8003031
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1410.00
Symbol: 8003031
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1410.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy | 30 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 35 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 31 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 29 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1443223 |
| Szerokość (bez podstawy) | 714 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 428 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,1 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 59 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,3 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 714 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 231 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 520 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 766 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DC |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 120 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,273 x 0,273 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 81 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 104% |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ HD | Quad HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Kensington Lock | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty | CE EMC, CB, EAC, UkrSEPRO, UKCA, BSMI |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Wysokość brutto palety | 2,19 m |
| Szerokość brutto palety | 121,9 cm |
| Długość brutto palety | 101,6 cm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 620mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 460mm |
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.