Acer Acer B8 B248Y G monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD Czarny
Symbol: 510188
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1616.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 510188
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1616.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów upstream | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 2 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.2 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com