Acer Acer Predator XB253QF3bmiiprx monitor komputerowy 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: 559032
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1240.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 559032
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1240.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Pobór mocy (max) | 36 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
| Pobór mocy | 18 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Waga (bez podstawy) | 2,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 326 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 49,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 557,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,2 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 246,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 549,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 557,5 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Wysokość opakowania | 504 mm |
| Szerokość opakowania | 632 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,1 kg |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | Acer Display Widget; VisionCare 1.0; BlueLight Shield |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 54,4 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 62 cm |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 320 Hz |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 30,3 cm |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 31,47 - 333 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Gęstość pikseli | 90 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 320 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,28 x 0,28 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| OSD | Tak |
| Obracany | -20 - 20° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com