Acer Acer Nitro ED0 ED320QW0bmiipx monitor komputerowy 80 cm (31.5") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: 559020
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1392.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 559020
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1392.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 33 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,9 kg |
| Głębokość opakowania | 512 mm |
| Wysokość opakowania | 133 mm |
| Szerokość opakowania | 790 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 240 Hz |
| Typ matrycy | VA |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31 - 357,6 kHz |
| Ekran matowy | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| HDMI | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 30000 h |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Produkty na paletę (UE) | 32 szt. |
| Wysokość palety netto | 2,19 m |
| Głębokość palety netto | 107 cm |
| Szerokość palety netto | 79 cm |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 688mm |
| Wysokość | 448mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com