Silicon Power Dysk SSD Silicon Power A60 512GB M.2 PCIe NVMe Gen3x4 TLC 2200/1600 MB/s (SP512GBP34A60M28)
Symbol: SP512GBP34A60M28
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 420.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP512GBP34A60M28
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 420.00
| Specyfikacja | |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Prędkość zapisu nośnika | 1600 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| NVMe | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2200 MB/s |
| Interfejs | PCI Express |
| Typ pamięci | SLC |
| Przeznaczenie | PC |
| Waga produktu | 8 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 3,5 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 85mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District
112 Taipei City
Taiwan
service@silicon-power.com