ADATA ADATA DYSK SSD SD620 512GB RED
Symbol: SD620-512GCRD
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 402.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SD620-512GCRD
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 402.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.6 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 12.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 9.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 11.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 13.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 10.0 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux 2.6. lub nowsza wersja |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Materiał obudowy | Silikon |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 54,9 g |
| Głębokość produktu | 15,2 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Prędkość zapisu nośnika | 460 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 127mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com