ADATA ADATA DYSK SSD SC610 500GB BLACK
Symbol: SC610-500G-CBK/RD
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 375.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SC610-500G-CBK/RD
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 375.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Głębokość produktu | 67,3 mm |
| Wysokość produktu | 10,2 mm |
| Szerokość produktu | 23,5 mm |
| Waga produktu | 13 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wi-Fi | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 80mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com