ADATA Adata Dysk SSD SC740 500G U3.2C 1050/1000 MB/s
Symbol: SC740-500G-CBU
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 418.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SC740-500G-CBU
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 418.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 13.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 14.0 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Odporność na upadki |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 6.2 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 6.5 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Głębokość produktu | 121,8 mm |
| Wysokość produktu | 22,3 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość produktu | 40,5 mm |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1050 MB/s |
| NVMe | Nie |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 110mm |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com