PNY Dysk SSD CS1030 500GB M.2 2280
Symbol: M280CS1030-500-RB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 390.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M280CS1030-500-RB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 390.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CS1030 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| Prędkość odczytu | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1100 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6.6 g |
| Oznaczenia | |
PNY
Poland