No name Oplite 102843 Kokpit wyścigowy
Symbol: 496520
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3906.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 496520
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3906.00
| Specyfikacja | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Minimalna wysokość użytkownika | 150 cm |
| Typ produktu | Kokpit wyścigowy |
| Materiały | Stal |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 210 cm |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Szczytowy moment obrotowy | 35 N·m |
| Obsługiwane produkty | R8 FURY CHASSIS COCKPIT R8 FURY |
| Waga wraz z opakowaniem | 50,3 kg |
| Wysokość opakowania | 560 mm |
| Szerokość opakowania | 1180 mm |
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Szerokość | 735mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 255mm |