COUGAR COUGAR CGR-T2F-GLB Uniwersalny fotel dla gracza Wyściełane siedzisko tapicerowane Czarny
Symbol: 569561
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 2900.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 569561
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 2900.00
| Specyfikacja | |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Kieszeń na przechowywanie | Tak |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 155° |
| Materiał oparcia | Aksamit |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Typ oparcia | Wyściełane oparcie tapicerowane |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Maksymalna waga użytkownika | 160 kg |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ siedziska | Wyściełane siedzisko tapicerowane |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Grubość siedziska | 12 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 89 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 50 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 56,5 cm |
| Głębokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 64 cm |
| Wysokość (max.) | 144 cm |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Szerokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość (min) | 136 cm |
| Waga produktu | 26,5 kg |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Głębokość opakowania | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30,7 kg |
| Szerokość opakowania | 890 mm |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Szerokość | 735mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 255mm |