COUGAR COUGAR CGR-MGS-ORB Kanapa dla graczy Tapicerowane siedzisko Czarny
Symbol: 547070
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 3283.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 547070
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 3283.00
| Specyfikacja | |
| Typ siedziska | Tapicerowane siedzisko |
| Typ produktu | Kanapa dla graczy |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Kąt obrotu | 270° |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Wysokość (max.) | 107 cm |
| Szerokość produktu | 740 mm |
| Waga produktu | 30,7 kg |
| Głębokość produktu | 850 mm |
| Szerokość opakowania | 890 mm |
| Wysokość opakowania | 1030 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 34 kg |
| Głębokość opakowania | 770 mm |
| Zagłówek | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 9401619090 |
| Szerokość | 735mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 255mm |