Acer Acer Predator NEXUS Czarny
Symbol: 568292
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 2890.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 568292
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 2890.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Materiał ramy | Żelazo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kształt nóg (podstawy) | Nogi w kształcie T |
| Zakres regulacji wysokości | 720 - 1200 mm |
| Model | Prosty |
| Kolor ramy | Czarny |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Wymiary blatu (SxG) | 1500 x 680 mm |
| Waga produktu | 14,5 kg |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 925mm |
| Wysokość | 885mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com