COUGAR COUGAR CGR-TER Uniwersalny fotel dla gracza Obite siedzisko Czarny
Symbol: CGR-TER
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 3887.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CGR-TER
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 3887.00
| Specyfikacja | |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Tworzywo kół | Poliuretan (PU) |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Średnica koła | 7,5 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Minimalna wysokość użytkownika | 160 cm |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 200 cm |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Maksymalna waga użytkownika | 135 kg |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Podłokietnik | Tak |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Wysokość produktu | 1295 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Waga produktu | 36,5 kg |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Głębokość siedziska | 59,5 cm |
| Wysokość (max.) | 137,5 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość podłokietnika | 25 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 46 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 83,5 cm |
| Wysokość (min) | 129,5 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 63,5 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 45,5 kg |
| Głębokość opakowania | 930 mm |
| Szerokość opakowania | 770 mm |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Blokada nachylenia | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |