Kingston Dysk SSD Kingston KC600 (256GB; 2.5"; SATA 3.0; SKC600/256G)
Symbol: SKC600/256G
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 412.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SKC600/256G
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 412.00
| Specyfikacja | |
| Losowy zapis (4KB) | 80000 IOPS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| Rodzaj kontrolera | SMI SM2259 |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,3 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,06 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,2 W |
| Pobór mocy (zapis) | 3,2 W |
| Waga produktu | 40 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Szerokość produktu | 100,1 mm |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 130mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
Kingston Technology International Ltd / Kingston Digital International Ltd
Blanchardstown Road North
D15PEC Dublin
Ireland
productsafety@kingston.ie