Hewlett-Packard HP Ink No.746 Chromatic Red P2V81A
Symbol: P2V81A
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 736.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P2V81A
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 736.00
| Specyfikacja | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 17 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Szerokość produktu | 283 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 20 - 25 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 40 - 55% |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kompatybilność | Drukarki serii HP DesignJet Z6, drukarki serii HP Designjet Z9 |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Głębokość opakowania | 41 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 510 g |
| Szerokość opakowania | 283 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 102 szt. |
| Waga brutto palety | 304,4 kg |
| Produktów na palecie | 510 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,81 kg |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2") |
| Waga palety | 304,4 kg (671 funtów) |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 115mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać oparów.