Canon Canon PFI-320Y nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 2893C001
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 587.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2893C001
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 587.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Pojemność kolorowego tuszu | 300 ml |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kod OEM | 2893C001 |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kompatybilność | TM-200, TM-200 MFP L24ei, TM-205, TM-205 MFP L24ei, TM-300, TM-300 MFP L36ei, TM-305, TM-305 MFP L36ei |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 92mm |
| Długość | 221mm |
| Wysokość | 42mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact