Brother Brother TN-248VAL kaseta z tonerem 4 szt. Oryginalny Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: TN248VAL
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 944.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN248VAL
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 944.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kompatybilność | MFC-L8340CDW, MFC-L8390CDW |
| Głębokość produktu | 159 mm |
| Wysokość produktu | 453 mm |
| Szerokość produktu | 412 mm |
| Waga produktu | 1,43 kg |
| Szerokość opakowania | 425 mm |
| Wysokość opakowania | 172 mm |
| Głębokość opakowania | 457 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,67 kg |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Waga brutto palety | 164,4 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Wysokość brutto palety | 18,8 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Produktów na palecie | 40 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 415mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
• Nie wolno wyrzucać zużytych tonerów do zwykłego śmietnika. Należy je oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com