Canon Canon PFI-320 FP - 300 ml - fluorescencyjny różowy - oryginalny - zbiornik z atramentem - do imagePROGRAF GP-200, GP-300
Symbol: 402985
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 743.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 402985
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 743.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Pojemność kolorowego tuszu | 300 ml |
| Kompatybilność | imagePROGRAF GP-200/300 |
| Szerokość | 23mm |
| Długość | 276mm |
| Wysokość | 191mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact