Brother Brother LC-422XLVAL nabój z tuszem 4 szt. Oryginalny Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: LC422XLVAL
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 553.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LC422XLVAL
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 553.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 3000 stron(y) |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | MFC-J5340DW MFC-J5345DW MFC-J6940DW MFC-J5740DW MFC-J6540DW |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Waga produktu | 256 g |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Waga brutto palety | 222,8 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 640 szt. |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 160 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 20 szt. |
| Wysokość brutto palety | 14,3 cm |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wdychać oparów.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com