Gigabyte Dysk SSD 480GB 2.5 cala SATA3 550/480MB/s 7mm
Symbol: GP-GSTFS31480GNTD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 361.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GP-GSTFS31480GNTD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 361.00
Dysk SSD 480GB 2,5 SATA3 550/480MB/s 7mm
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GP-GSTFS31480GNTD |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 480 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 75 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 70 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Oznaczenia | |
Gigabyte Technology Co. Ltd.
NO. 6, BAO CHIANG ROAD
231 Xindian Dist., New Taipei
Taiwan
EU.grp@gigabyte.com