Crucial Dysk SSD Crucial BX500 500GB 3D NAND SATA 2.5
Symbol: CT500BX500SSD1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 464.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT500BX500SSD1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 464.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 162mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com