Asetek Asetek 40-020-0020003 akcesorium do sterowania w grach Wheel base
Symbol: 40-020-0020003
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 5213.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40-020-0020003
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 5213.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Wheel base |
| Kolor produktu | Czarny |
| Światło LED RGB | Tak |
| Szczytowy moment obrotowy | 18 N·m |
| Rozdzielczość enkodera | 22 bit |
| Materiały | Aluminium, Stal |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Moc maksymalna | 400 W |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Głębokość produktu | 293 mm |
| Wysokość produktu | 133 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 324mm |
| Długość | 490mm |
| Wysokość | 256mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
• Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
• Trzymać z dala od wody i wilgoci.