COUGAR COUGAR Terminator Elite Gold Fotel dla gracza Obite siedzisko Czarny, Złoto
Symbol: 591653
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 3657.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 591653
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 3657.00
| Specyfikacja | |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor oparcia | Złoto |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Koła transportowe | Tak |
| Tworzywo kół | Poliuretan (PU) |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 200 cm |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Maksymalna waga użytkownika | 135 kg |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Średnica koła | 7,5 cm |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Minimalna wysokość użytkownika | 160 cm |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 150° |
| Głębokość produktu | 840 mm |
| Waga produktu | 32,5 kg |
| Wysokość (max.) | 126,5 cm |
| Szerokość produktu | 740 mm |
| Głębokość opakowania | 770 mm |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Szerokość opakowania | 930 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 37,8 kg |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |