Asus Monitor VU34WCIP-W EYE CAR WQHD 100Hz USB-C
Symbol: VU34WCIP-W
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1793.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VU34WCIP-W
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1793.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
VU34WCIP-W |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 797.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 333.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.2318 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 40 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 150 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | EPEAT Energy Star TCO TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 28.2 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 364 mm |
| Wysokość z podstawą | 485.9 mm |
| Szerokość | 807.2 mm |
| Głębokość | 108 mm |
| Głębokość z podstawą | 205.8 mm |
| Waga | 4.6 kg |
| Waga z podstawą | 5.21 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu