Adata Dysk SSD XPG SX6000 Pro 512GB PCIe 3x4 2.1/1.5 GB/s M2
Symbol: ASX6000PNP-512GT-C
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 359.06
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ASX6000PNP-512GT-C
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 359.06
Dysk XPG SX6000 Pro wykorzystuje także wszystkie technologie poprawiające wydajność i wydłużające żywotność komórek pamięci, znane z wcześniej zaprezentowanych dysków ADATA. Nie zabrakło też zgodności z technologiami Host Memory Buffer i SLC Caching, które umożliwiają zachowanie maksymalnej wydajności nawet podczas kopiowania dużych plików. Nośnik występuje w wersjach o pojemności 256 GB, 512 GB oraz 1 TB. Dzięki zamontowaniu wszystkich podzespołów tylko na jednej stronie, nośnik ma grubość 2,15 mm. W zestawie oprócz dysku znajdzie się też radiator z pastą termoprzewodzącą do samodzielnego montażu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
XPG SX6000 Pro |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 300 TB |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2000000 h |
| Prędkość odczytu | 2100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 250 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 240 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.15 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 8 g |
| Pozostałe parametry |
|
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com