Activejet Activejet ATK-130N Toner (zamiennik Kyocera TK-130; Supreme; 7200 stron; czarny)
Symbol: ATK-130N
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 62.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-130N
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 62.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7200 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kod OEM | Kyocera TK-130 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | Kyocera |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Kyocera FS: 1028MFP, 1128MFP, 1300D, 1300DN, 1350DN. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 85mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.