ACTIS Actis TB-3170A Toner (zamiennik Brother TN-3170; Standard; 7000 stron; czarny)
Symbol: TB-3170A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 52.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TB-3170A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 52.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kod OEM | Brother TN-3170 |
| Ilość | 1 szt. |
| Certyfikaty | TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother: HL-5250DN, DCP-8065DN, HL-5240, DCP-8060, HL-5280DW, MFC-8860DN, HL-5270DN, MFC-8460N. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.