ACTIS Actis TB-3280A Toner (zamiennik Brother TN-3280; Standard; 8000 stron; czarny)
Symbol: TB-3280A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 52.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TB-3280A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 52.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Zastępuje | Brother TN-3280 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Brother TN-3280 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother HL: 5340D, 5350DN, 5370DW, 5380DN. Brother DCP: 8070D, 8085DN. Brother MFC: 8370DN, 8380DN, 8880DN. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 120mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.