ADATA Dysk zewnętrzny SSD ADATA Elite SE880 500GB Szary
Symbol: AELI-SE880-500GCGY
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 417.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AELI-SE880-500GCGY
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 417.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wysokość produktu | 12,2 mm |
| Waga produktu | 31 g |
| Szerokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 64,8 mm |
| Przewody | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 2000 MB/s |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com