ACTIS Actis TX-3052X Toner (zamiennik Xerox 106R02778; Standard; 3000 stron; czarny)
Symbol: TX-3052X
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TX-3052X
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Zastępuje | Xerox |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | Xerox 106R02778 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Xerox Phaser: 3052, 3260. Xerox WorkCentre: 3215, 3225. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Zapewnić odpowiednią wentylację podczas używania.
• Tonery i bębny należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.