ACTIS Actis TS-4200A Toner (zamiennik Samsung SCX-D4200A; Standard; 3000 stron; czarny)
Symbol: TS-4200A
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 64.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS-4200A
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 64.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kod OEM | Samsung SCX-D4200A |
| Zastępuje | Samsung |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Samsung SCX: 4200. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Wersja | Standard |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 150mm |
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Chronić przed dziećmi.