ACTIS Actis TS-1910X Toner (zamiennik Samsung MLT-D1052L; Standard; 2500 stron; czarny)
Symbol: TS-1910X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 64.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS-1910X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 64.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | Samsung MLT-D1052L |
| Zastępuje | Samsung MLT-D1052L |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Samsung ML: 1910, 1915, 2525, 2525W, 2540, 2545, 2580, 2580N. Samsung SCX: 4600, 4623, 4623F, 4623FN. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 165mm |
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.
• Chronić przed dziećmi.