ACTIS Actis TH-80X Toner (zamiennik HP 80X CF280X; Standard; 6900 stron; czarny)
Symbol: TH-80X
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-80X
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6900 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | HP 80X CF280X |
| Zastępuje | 80X |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro 400: M401a, M401d, M401dn, M401dw, M425dn, M425dw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Wersja | Standard |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.