ACTIS Actis TH-44A Toner (zamiennik HP 44A CF244A; Standard; 1000 stron; czarny)
Symbol: TH-44A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-44A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1000 stron |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Zastępuje | HP TH-44A |
| Kod OEM | HP 44A CF244A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: M15a, M15w, MFP M28a, MFP M28w. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Standard |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 140mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.