Xerox Xerox 108R01419 bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Symbol: 108R01419
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 609.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 108R01419
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 609.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 48000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kompatybilność | Phaser 6510 WorkCentre 6515 |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość opakowania | 190,5 mm |
| Głębokość opakowania | 449,6 mm |
| Szerokość opakowania | 167,6 mm |
| Waga przesyłki | 1,15 kg (2.54 funtów) |
| Wymiary opakowania | 167,6 x 449,6 x 190,5 mm (6.6 x 17.7 x 7.5") |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 190mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com