Activejet Activejet toner ATL-66NX (zamiennik do Lexmark 66S2H00/ 66S0HA0, Supreme; 28400 stron; czarny)
Symbol: ATL-66NX
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 663.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATL-66NX
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 663.00
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Wersja | Supreme |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 28400 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Funkcje techniczne | Toner |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.Nie wdychać pyłu tonera.Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. |
| Szerokość | 163mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 300mm |