Activejet Activejet ATH-9008N Toner (zamiennik HP W9008MC; Supreme; 23000 stron; czarny) z chipem
Symbol: ATH-9008N
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 464.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-9008N
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 464.00
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. Nie wdychać pyłu tonera. Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 23000 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP |
| Kod OEM | HP W9008MC |
| Ilość | 1 szt. |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet Managed: E50145dn, MFP E52645dn. HP LaserJet Managed Flow: MFP E52645c. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Funkcje techniczne | Toner z chipem |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 230mm |