Xerox Xerox 106R03945 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 106R03945
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1278.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03945
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1278.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 46700 stron(y) |
| Kompatybilność | VersaLink B600 series |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 105mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com