Brother Brother TN-3610XL kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: TN3610XL
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1060.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN3610XL
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1060.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 25000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kompatybilność | HL-L6210DW |
| Głębokość produktu | 249 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 361 mm |
| Waga produktu | 980 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,55 kg |
| Wysokość brutto palety | 17,7 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Waga brutto palety | 356,4 kg |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 154mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com