Brother Brother TN-821XLM kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: TN821XLM
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 1462.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN821XLM
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 1462.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 9000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność | MFC-L9670CDN MFC-L9630CDN HL-L9470CDN HL-L9430CDN |
| Wysokość produktu | 406 mm |
| Szerokość produktu | 226 mm |
| Głębokość produktu | 187 mm |
| Waga produktu | 636 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,22 kg |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,3 cm |
| Waga brutto palety | 136,6 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 220mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com