Brother Brother TN-910C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: TN910C
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1319.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN910C
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1319.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 9000 stron(y) |
| Wydajność (w kolorze, ISO/IEC 19798) | 9000 stron(y) |
| Kompatybilność | HL-L9310CDWT HL-L9310CDW |
| Wysokość produktu | 343 mm |
| Waga produktu | 602 g |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 223 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,09 kg |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,5 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Waga brutto palety | 124,1 kg |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com