Xerox Xerox 106R03766 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 106R03766
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1398.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03766
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1398.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 10100 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kod OEM | 106R03766 |
| Kompatybilność | VersaLink C7000 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 105mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com