Brother Brother TN-900CTWIN kaseta z tonerem 2 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: TN900CTWIN
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1682.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN900CTWIN
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1682.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 2 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | MFC-L9550CDWT, HL-L9200CDWT |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 166 mm |
| Waga produktu | 1,06 kg |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,67 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO / IEC19798 |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Waga brutto palety | 138 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 72 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Warstwy na paletę | 12 szt. |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Wysokość brutto palety | 15,9 cm |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com