Xerox Xerox 106R03694 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 106R03694
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 698.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03694
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 698.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kod OEM | 106R03694 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 4300 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | Phaser 6510, WorkCentre 6515 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 200mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com