Xerox Xerox 106R02762 kaseta z tonerem Oryginalny Żółty 1 szt.
Symbol: 106R02762
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 303.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R02762
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 303.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Phaser 6020 Phaser 6022 WorkCentre 6025 WorkCentre 6027 |
| Waga wraz z opakowaniem | 136 g |
| Wysokość opakowania | 76,1 mm |
| Szerokość opakowania | 57,1 mm |
| Głębokość opakowania | 177,7 mm |
| Technologia druku | Druk LED |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 70mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com