Activejet Activejet ATC-057BNX Toner (zamiennik Canon CRG-057HBK; CRG057H; Supreme; 10000 stron; czarny) z CHIP
Symbol: ATC-057BNX CHIP
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 238.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATC-057BNX CHIP
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 238.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Zastępuje | Canon CRG-057HBK; CRG057H |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kod OEM | Canon CRG-057HBK; CRG057H |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Canon i-SENSYS: MF441dw, MF443dw, MF445dw, MF446x, MF449x, LBP223dw, LBP226dw, LBP228x, LBP233dw, LBP236dw, MF453dw, MF455dw. Canon imageCLASS: MF449DW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Funkcje techniczne | Toner z chipem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie wdychaj pyłu z tonera.
• Unikaj kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.